Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поляки плакали на виставі чернівецьких акторів


Фото: Івана Бутняка та Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Актори Незалежної театральної лабораторії зіграли виставу «Пісок із урн» за творами Пауля Целана в Краківському музеї «Фабрика Шиндлера»
У Кракові триває ІІІ фестиваль українського театру «Схід - Захід», у якому беруть участь три чернівецьких театри: Незалежна Театральна Лабораторія, Народний драматичний театр та "Темп".
 
Так, в перший фестивальний день актори НТЛу зіграли в приміщенні Краківського музею «Фабрика Шиндлера» виставу «Пісок із урн» за творами Пауля Целана, яка тісно переплетена з трагедією голокосту.
 
Фабрика Шиндлера є музеєм німецької окупації Кракова, який завдяки голлівудському фільму "Список Шиндлера" став надзвичайно популярною туристичною локацією у старовинному польському місті. 
 
– Музей виявився непростою локацією для нас – довелося пристосовуватись до невеликого приміщення, перед самою виставою – змінювати окремі мізансцени, – зауважив актор Лабораторії Олексій Григорчук.
 
Польські глядачі настільки пройнялися виставою, що багато з них після її завершення не стримували сліз...
 
Незалежна Театральна Лабораторія наприкінці тижня зіграє на фестивалі у Кракові ще одну виставу – «Довгі очі» - за творами Христі Венгринюк.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно