Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У новозбудованому притулку планують створити готель для тварин

Фото: promin.cv.ua
Наразі притулок поки що не запрацював - тривають останні приготування
Як повідомив promin.cv.ua директор нещодавно створеного міського комунального підприємства «Притулок для тварин» Василь Виноградов, установа майже готова до початку роботи.

За його словами, добудоване приміщення ще не ввели в експлуатацію. Для цього, зокрема, ще потрібно укласти договори з водоканалом та РЕМом, аби притулок мав воду та світло. Також наразі триває передача майна від комунального підприємства «Спецкомунтранс», яке раніше займалося виловом та присиплянням собак.

- Натомість ми зареєструвалися у податковій та в інших контролюючих органах, і вже маємо змогу створювати рахунки, - каже В. Виноградов.

На наступній сесії міської ради волонтери ще раз підійматимуть питання щодо дофінансування притулку, бо, за словами Василя Виноградова, заклад потребує більше працівників для утримання, лікування тварин, а також для їхньої стерилізації. Тож, коли установа почне вже повноцінно працювати, стане зрозуміліше після чергової сесії міської ради.

Також директор притулку повідомив, що друга черга зведення установи та створення готелю для тварин вже закладені у КВЕД, тож із часом у Чернівцях з’явиться й установа для тимчасового перебування чотирилапих.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж