Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Притулок для тварин у Чернівцях буде готовий не раніше весни», - керівник проекту


Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
У ЖКГ стверджують, що роботи будуть тривати до Нового року
Директор Департаменту ЖКГ Чернівецької міськради Сергій Погоренний розповів promin.cv.ua, що на сьогодні повний комплекс робіт з будівництва притулку для тварин ще не виконано, а, отже, цього року його не відкриють.
 
– Говорити про відкриття не можна, поки об’єкт не буде здатний в експлуатацію. Зараз ідуть роботи з облаштування внутрішніх приміщень. Підрядник обіцяв завершити до 31 грудня. Далі буде складено дефектний акт і перевірено якість виконання робіт. Якщо будуть якісь недоліки, визначимо термін їх усування, а вже після того будемо розглядати питання здачі об’єкта в експлуатацію. Роботи ще будуть проводитись 30 та 31 грудня, – зазначив Погоренний.
 
Проектний менеджер Василь Виноградов (прим. виправленопереконаний, що роботи будуть завершені наступного року не раніше весни.
 
– Стан готовності максимум 40%, - каже він. – Внутрішні роботи ще не завершені. Вольєрів, де перебуватимуть тварини, ще немає. Я вже мовчу про те, що для того, аби здати об’єкт в експлуатацію, потрібно отримати необхідні дозволи, а це не один день. Забудовник тиждень тому телефонував і просив. Щоби волонтери допомогли з прибиранням сміття. Але схоже волонтерам доведеться допомагати ще й з будівництвом. 
 
Як відомо, раніше у міській раді заявляли, що притулок відкриють до кінця року
 
прим. Редакція спростовує інформацію, що коментар написаний вище належить Василю Гошовському, оскільки його прізвище було зазначено випадково.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Новину відредаговано admini - 4-03-2016, 10:18
Причина: спростування коментаря