Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Знятий на Буковині фільм «Гніздо Горлиці» покажуть у Каннах

Фото: youtube.com
На кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український павільйон
З 11 до 20 травня на кіноринку 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український павільйон та відбуватимуться інші заходи, пов’язані з українським кіно: розповсюджуватимуться інформаційні матеріали, проводитимуться презентації та зустрічі, повідомляє zaxid.net.

У павільйоні буде представлений каталог «Українські фільми 2015-2016», виданий спеціально до 69-го Канського міжнародного кінофестивалю Національним центром Олександра Довженка. Також на кіноринку в Каннах відбудуться покази українських фільмів «Гніздо горлиці» (режисер - Тарас Ткаченко, зйомки відбувалися здебільшого у місті Чернівці та околицях Буковини), «Моя бабуся Фані Каплан» (режисер Олена Дем’яненко) та «Тепер я буду любити тебе» (режисер Роман Ширман). Ці фільми ще не бачили українські глядачі.

Також відбудуться ринкові покази фільму «Гетьман» та повнометражного 3D-анімаційного фільму «Микита Кожум’яка».
13 травня відбудеться урочисте прийняття з нагоди представлення українського кіно в рамках 69-го Каннського МКФ.

14 травня в українському павільйоні – презентація кінофестивалю «Молодість». Також за ініціативи «Молодості» у цей день відбудуться покази незалежних українських проектів: ігрового фільму «Жива» (реж. Тарас Химич) та документальної стрічки Максима Микитася «Чорнобиль. Зона майбутнього».

10 режисерів українських фільмів короткого метру зможуть особисто представити свої роботи у секції «Short Film Corner». Показ коротких метрів розбито на 2 блоки, перегляд відбуватиметься 18 і 19 травня.
В офіційних програмах цього року Україна не представлена.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж