Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Сторожинці знімали «Чотири весілля»

Молодята Віктор та Марина Цятковські хотіли, аби більше людей довідалися про їхнє рідне місто  Віктор та Марина Цятковські з Сторожинця стали учасниками шоу «Чотири Весілля» каналу 1+1, повідомляє видання «Сторожинець-інфо».
Наречений розповів, що заявку писали «на вдачу», хотіли пройти, але сильно на те не сподівалися. Тому дуже зраділи, коли через деякий час зателефонували з телеканалу та повідомили, що вони пройшли кастинг.
 
8 травня знімальна група каналу «1+1» завітала до ресторану «Затишок» у Сторожинці, де і відбулося весілля та виїзна церемонія розпису.
У Сторожинці знімали «Чотири весілля»
«Ми разом вирішили брати участь у шоу, – розповідає Віктор. – Хотіли зробити для гостей свято, щоб всі дізналися про наше місто. Хоч воно і маленьке, але ми вміємо і святкувати, і погуляти не гірше за інших!

До весілля було ще два дні зйомки. Оператори телеканалу разом з великою кількістю камер зовсім не заважали. Навпаки, видно що вони всі професіонали.
Перш за все це було наше весілля. Можна сказати, що сама участь у проекті відійшла на другий план, гості навіть звикли до того, що їх звідусіль знімають камери.
У Сторожинці знімали «Чотири весілля»
Сподобалися ресторанні музики, які цілий вечір грали на справжніх інструментах та не давали сумувати гостям. Далі дружина їде до наступної учасниці на весілля в Київ, також буде давати свою оцінку».
У Сторожинці знімали «Чотири весілля»
А ось з тамадою на весіллі не склалося. Дізнавшись, що буде присутня знімальна група каналу «1+1», вона відмовилася брати участь у святі.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж