Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина отримала майже 14 тисяч доз вакцини проти кору, паротиту та краснухи

До кінця червня очікуються поставки вакцин для профілактики туберкульозу, дифтерії та правця
В рамках договору з Міністерством охорони здоров’я про закупівлю ліків та вакцин Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) нещодавно здійснив перші поставки імунобіологічних препаратів в Україну, а саме партію вакцин від кору, паротиту та краснухи (КПК) у кількості 277 000 доз. Закупівля даної вакцини дозволить забезпечити імунізацією близько мільйона українських дітей.

Як інформує заступник директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, Чернівецька область з даних поставок імунобіологічних препаратів отримала майже 14 тисяч доз, що склало майже 20% від потреби. Проти кору, паротиту та краснухи вакцинуватимуть дітей, яким виповнилось 18 місяців.

За повідомленням прес-служби МОЗ, протягом 2016 року ЮНІСЕФ має закупити для України ще низку вакцин: БЦЖ, КПК, Гепатит Б, КДП (кашлюк-дифтерія-правець), ДП (дифтерія-правець), вакцину від правця для дорослих, вакцину проти сказу, ОПВ (двовалентну).  
 
Наразі, як зазначається на офіційному сайті ЮНІСЕФ,  вже до кінця травня в Україну має надійти перша партія вакцини для профілактики гепатиту В, а також бівалентна вакцина проти поліомієліту. До кінця червня очікуються поставки вакцин для профілактики туберкульозу, дифтерії та правця. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж