Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На круглому столі у Чернівцях говорили про жертв політичних репресій

Уже декілька років держава не приділяє жодної уваги політжертвам
У Чернівцях відбувся круглий стіл, присвяченим Дню пам'яті жертв політичних репресій. Голова обласного товариства політв’язнів і репресованих Галина Бойко розповідає, що уже декілька років держава не приділяє жодної уваги політжертвам.
15 травня згідно указу Президента вже вдруге в Україні відзначають День політичних жертв. А 23 травня - понад 70 років відколи відзначають День Героїв.

 
- З кожним днем про репресованих забувають все більше і більше. Про цю категорію людей ніхто не згадує. Це обурює, тож ми вирішили провести просвітницьку роботу, аби нагадати чиновниками про них, - каже вона.
На круглий стіл запросили істориків, людей, які зазнали політичних репресій та відсиділи у тюрмах декілька років.
- Станом на 1 січня 2011 у Чернівецькій області було трохи більше тисячі жертв політичних репресій. Зараз, зважаючи на те, що не в кожному регіоні створені районні товариства, у нас такої статистики немає. За моїми підрахунками, нині на Буковині живе близько 800 людей із цієї категорії, - додає пані Галина. 
 
Галина Бойко вважає, що подібні заходи потрібно проводити, і говорити про це, аби всі українці врешті вичавили з себе дух комунізму.
- Нам не треба чекати, щоб вимерли репресовані - потрібно діяти і виховувати молодь. Ми всі бачимо, історія повторюється - те , що було 100 років тому, відбувається і зараз. Але ми не робимо висновків, - наголосила вона.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж