Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати рекомендували обмежити використання поліетиленових пакетів

Фото: radio24.ua
Вони також звернулися до ВР із проханням врегулювати це питання законодавчо 
Міська рада рекомендувала суб’єктам господарювання сфери торгівлі пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Із проханням заборонити поліетиленові пакети у магазинах чернівчани зверталися до органів влади через петицію. У ратуші погодилися, що надмір пластику шкодить довкіллю, однак міська рада та її виконавчі органи не наділені повноваженнями забороняти пакувальні матеріали, офіційно дозволені для використання. Подібні рішення – у компетенції Верховної Ради.

Тож депутати Чернівецької міської ради VII скликання скерували звернення до Голови Верховної Ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів.
«Просимо забезпечити прийняття закону, предметом регулювання якого стануть правовідносини у сфері виробництва, використання та утилізації поліетиленових пакетів», – ідеться у зверненні. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж