Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Через недбалість міського голови ми не можемо правильно розрахувати тариф на перевезення», - Продан

Голова фракції «Рідне місто» розповів, як можна вирішити питання компенсації за пільгові перевезення
Голова фракції "Рідне місто" у Чернівецькій міській раді Василь Продан в ефірі програми "Чия правда" на телеканалі "Чернівецькій промінь" розповів про те, чи можна вирішити питання компенсації за пільгові перевезення.
 
– У бюджеті зарезервовано 20 мільйонів гривень і обов’язково з цих грошей треба виділити частину для компенсації за перевезення пільгових категорій населення. Для цього необхідно, щоб виконавчі служби міської ради розробили положення, згідно з яким ці гроші мають виділяти. Тому, звичайно, позиція депутатського корпусу і, зокрема, фракції «Рідне місто» така, що треба розробити положення і згідно нього здійснити компенсацію перевізникам, а не піднімати ціни для людей, які сьогодні і так дуже важко живуть і для них підняття тарифів навіть на 50 копійок майже неможливе, – наголосив Продан.
 
Голова фракції "Рідне місто" також додав, що наразі існує проблема з розрахунком тарифу через те, що і досі невідомо, скільки саме людей щодня перевозять маршрутки.

– Міська рада попереднього скликання виділила 500 тисяч гривень на вивчення пасажиропотоку. Було рішення у грудні 2015 року почати його вивчення, але ані міський голова, ні відповідні служби не зробили цього, хоча це було прописано і в рішенні міськради, і в рішенні виконкому. Через цю недбалість сьогодні при розрахунку тарифу у нас немає основної складової – пасажиропотоку, тож ми не можемо вірно оцінити доходи перевізників. Якщо ж сьогодні почнемо вивчати цей показник, то дані будемо мати аж через рік, – зазначив Продан.
 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж