Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Чернівчан запрошують на виставку-ярмарок робіт переселенців

Вони представлять вишивку, в’язання, шиття, кондитерські вироби, сувеніри
16 червня о 12.00 у фойє Чернівецької обласної ради (ІІ поверх, мала зала засідань, каб. 301) відбудеться виставка-ярмарок робіт переселенців – учасників конкурсу бізнес-планів, що відбувся в рамках проекту «Покращення умов життя та соціальна адаптація внутрішньо переміщених осіб у Чернівецькій області».
 
Виставка відкривається з нагоди візиту до Чернівецької області представників проекту Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» та виконавців проектів, спрямованих на адаптацію переселенців, з інших областей України. Делегація прибуває до Чернівецької області з метою обміном досвіду в рамках реалізації подібних проектів.

Увазі присутніх буде представлена продукція (вишивка, в’язання, шиття, кондитерські вироби, сувеніри), виготовлена внутрішньо переміщеними особами, які започаткували власну справу, отримавши субгранти від Чернівецької обласної ради в рамках реалізації проекту ЄС, а також роботи художників та майстрів, які приїхали зі Сходу України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж