Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відтепер туристи будуть подорожувати «стежками Івана Миколайчука»

Фото: Ігор Константинюк © "Чернівецький промінь"
Чернівецькі екскурсоводи до 75-річчя від дня народження відомого буковинського кіномитця започаткували новий туристичний маршрут  
За сприяння Департаменту екології та туризму Чернівецької ОДА та організації голови туристичної громадської організації «Палітра Буковини» Оксани Лелюк на Буковині апробували новий туристичний машрут – «Стежками Івана Миколайчука».
 
За словами екскурсоводів Наталії Аніпко та Наталії Андрусяк, туристи відвідають не тільки знакові місця у Чернівцях, з якими пов’язане життя Івана Миколайчука. Зокрема, драмтеатр, де славетний буковинський кіномитець працював у театральній студії, медичний університет (подавав документи на вступ за спеціальністю "психологія"), Чернівецьке музичне училище (навчався за спеціальністю хормейстер художньої самодіялності), а також вулицю Сагайдачного, де знімався фільм "Гадюка".
 
Туристи також завітають в село Глиниця – музиканти з цього села знімалися у фільмі "Білий птах з чорною ознакою". А завершили свою подорож у селі Чортория, де розташована родинна хата Івана Миколайчука.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж