Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відновили премію імені Йосифа Главки

Фото: Ігор Константинюк © "Чернівецький промінь"
Найкращі чернівецькі архітектори у «Вернісажі» представили свої проекти
З нагоди Дня архітектора у виставковій залі Центру культури «Вернісаж» відкрили виставку робіт буковинських архітекторів.
 
– До свого професійного свята ми вирішили показати чернівчанам, які зміни відбуватимуться у нашому міста, – каже головний архітектор Чернівців Наталія Хілько. – Ці роботи засвідчують, що на Буковині є архітектори досить високого класу, які можуть покращити вигляд нашого міста. І приємно що багато проектів, які тут можна побачити – вже реалізовані і прикрашають вулиці нашого міста!
 
Пані Наталія зазначила, що цього року у міськраді вирішили відновити премію імені Йозефа Главки, засновану 20 років тому. Відтепер її щороку знову отримуватимуть відомі архітектори, будівельники та журналісти, які висвітлюють питання архітектури та будівництва в засобах масової інформації.
 
Так, у номінації «Містобудування» було відзначено творчий колектив архітектурної студії «Плюс Arch» за розробку детального плану території багатоквартирної житлової забудови, обмеженої вулицями Героїв Майдану, Рівненською, Сторожииецькою та проспектом Незалежності. У номінації «Проектування будівель і споруд» переміг творчий колектив BOYKO architect group за проект реконструкції кінотеатру ім. Івана Миколайчука під кіномистецький центр. У номінації «Діяльність в сфері охорони історико-архітектурного середовища» відзначено Ларису Вандюк за активну діяльність та професіоналізм проектування в історичному середовищі. У номінації «Будівництво» – ТзОВ «Сузір’я ЛТД» за будівництво житлового будинку на вулиці Немирівській, 1-А. А в номінації «Популяризація архітектури» почесною відзнакою нагородили колектив газети «Версії» та, зокрема, її головного редактора Людмилу Чередарик – за послідовне висвітлення теми «Архітектурна спадщина Чернівців та її збереження».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж