Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівціводоканал має намір підвищити тарифи на воду


Фото: postfactum.ks.ua
Підприємство хоче за свої послуги 14 гривень замість 10 

«Чернівціводоканал» попередив про намір підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення. Відповідне повідомлення з’явилося на сайті міської ради.

«Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Внаслідок підвищення цін на енергоносії та інші матеріальні ресурси без одночасного підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, КП «Чернівціводоканал» отримало чисті збитки за 2015 рік  у сумі  – 13, 4 млн. грн», – ідеться у повідомленні водоканалу.
Згідно з розрахунками підприємства, економічно обґрунтований тариф на водопостачання і водовідведення для населення має становити 14,35 грн за кубометр (нині він складає 10,14 грн.).

Наразі проект розрахунків оприлюднено для ознайомлення, рішення про зміну тарифів має ухвалити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Водоканал заявляє про освою збитковість та намір підвищити тарифи попри те, що федеральний уряд Німеччини надав підприємству довгостроковий кредит на модернізацію системи водопостачання Чернівців. Загальний обсяг фінансування трьох стадій проекту становить 61,5 млн. євро.скачать dle 10.5фильмы бесплатно