Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Благодійники презентували дороговартісне обладнання дитячій лікарні

Фото: acc.cv.ua
Зокрема, подарували два сучасних мікроскопи і датчик УЗД-діагностики
Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня отримала необхідне медичне обладнання на 300 тисяч гривень. Такий дороговартісний подарунок лікарні зробили клієнти одного із банків, які поповнювали скарбничку благодійності.
 
На зібрані кошти придбали те, чого медична установа найбільше потребували.
- Нам подарували два сучасних мікроскопи, які будуть використовуватися у лабораторіях, два 12-канальних електрокардіографи. Також у кардіологічному відділенні лікарні, де лікуються дітки з захворюваннями серцево-судинної системи, нарешті буде холпер – прилад, який використовується для виявлення порушень серцевого ритму, - розповідає Микола Чепіль, головний лікар обласної дитячої лікарні.
 
– Серед благодійної допомоги від банку - датчик УЗД-діагностики, який дасть змогу виявляти захворювання у найменших пацієнтів – віком від одного дня. Уже до вечора нова апаратура буде передана у відповідні відділення і запрацює. Також дитяча клінічна лікарня потребує кювезів. Зокрема, на два відділення – ІІ етапу виходжування недоношених діток і патології новонароджених – їх є лише 6. Тоді як одне відділення розраховане на 35 ліжок. - Бажано бодай на 50% забезпечити ці відділення кювезами, - додає Микола Чепіль. – Ідентична ситуація і в неонатальній реанімації, куди поступають наші найменші пацієнти з пологових будинків.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: acc.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж