Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЧНУ долучився до освітнього експерименту


Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Це вступ до магістратури на спеціальність «Право» за технологією ЗНО Цьогоріч Міністерство освіти і науки України вперше запроваджує експеримент  із вступу до магістратури на спеціальність «Право» за технологією ЗНО. Про це повідомляє прес-служба відомства.
«Участь в єдиному тесті, який пройде 23 липня, візьмуть 1 тис. 878 абітурієнтів», - розповіла перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун під час прес-конференції «Вступна кампанія 2016: екватор», що відбулася 20 липня в Міністерстві.
У експерименті беруть участь дев’ять вищих навчальних закладів.
 
При вступі на магістратуру діє загальне правило, де абітурієнт, що бере участь в експерименті, також може подати до 15 заяв на 5 спеціальностей. Від абітурієнтів, що беруть участь в експерименті та вступають до магістратури на спеціальність «Право»,зареєстровано більше 3 тис. заяв.
За словами Інни Совсун, у майбутньому планується поширити досвід проведення єдиного тесту з «Права» на більшу кількість університетів та програм.
«Вступ до магістратури – одне із важливих питань, а завдяки єдиному тесту цей процес буде прозорим», - додала перший заступник Міністра.
Іспит на магістратуру за спеціальністю  «Право» складатиметься з блоків – «Право» і «Англійська мова». Тест з права містить блок з юридичних дисциплін та загальних правничих компетентностей. Тест з англійської мови можуть не складати ті вступники, які вивчали іншу іноземні мову під час навчання на бакалавраті і не виявили бажання складати англійську мову в порядку експерименту. Ці вступники складають іноземну мову у ВНЗ.

Довідково.
Перелік вишів, що беруть участь в експерименті:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; 
Львівський національний університет України; 
Міжнародний університет розвитку людини «Україна»;
Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»; 
Національний університет «Києво-Могилянська академія»; 
Національний університет «Одеська юридична академія»;
Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, 
Одеський національний морський університет, 
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: chnu.cv.ua