Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Аби затримати порушника, прикордонникам довелося вистрелити йому у ногу

Фото: Прес-служби Чернівецького прикордонного загону
Попереджувальний постріл у повітря чоловіка не зупинив  Прикордонникам мобільного підрозділу Чернівецького загону довелося стріляти, аби вгамувати зухвальця, що погрожував фізичною розправою прикордонному наряду.
 
Буковинця, який відмовився виконати законні вимоги охоронців кордону, затримано учора на ділянці відділу «Фальків». Позашляховик, яким намагалися переправити сигарети через українсько-румунський кордон, був виявлений нарядом в контрольованому прикордонному районі.
Аби затримати порушника, прикордонникам довелося вистрелити йому у ногу
Помітивши охоронців кордону, порушник спробував втекти автомобілем «УАЗ», намагаючись позбутися свого краму, а саме 6 ящиків сигарет. Далеко зухвальцю втекти не вдалося. Втікаючи від правоохоронців, його авто загрузло в багнюці, в результаті порушника було затримано. Та власнику транспортного засобу це не сподобалось. Він продовжував чинити опір, погрожуючи прикордонникам фізичною розправою.
 
Правоохоронцям довелося здійснити попереджувальний постріл вгору, на що водій не відреагував. В подальшому, аби все ж таки його вгамувати та затримати, прикордонником було здійснено ще один постріл з пристрою для відстрілу гумовими кулями, в результаті чого гумова куля влучила порушнику у ногу.
Від надання медичної допомоги чоловік відмовився. На даний момент затриманого разом із автомобілем та виявленими сигаретами передано співробітникам Національної поліції, повідомляє прес-служба Чернівецького
прикордонного загону.
 
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж