Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Представника Буковини включили до складу правління Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна»


Фото: oblrada.cv.ua
До складу Асоціації органів місцевого самоврядування включили голову Вижницької РДА Михайла Андрюка
Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна», яке відбулося у Трускавеці. Учасники зборів обрали нового голову правління асоціації – ним став голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Також затвердили його персональний склад, включивши до нього голову Вижницької районної ради Михайла Андрюка.

«Нині взаємодія з асоціацією відбувається відповідно до угоди про співпрацю, членами є Вижницька та Путильска районні ради. Втім, враховуючи пожвавлення діяльності об’єднання, в тому числі в контексті стратегії розвитку Карпатського Єврорегіону, пропонуватиму буковинським депутатам розглянути питання про входження Чернівецької обласної ради до складу асоціації на паритетних засадах на черговому засіданні сесії», – зазначив Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.
 
Представника Буковини включили до складу правління Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна»
Відтак, учасники засідання обговорили перспективи участі відповідних регіонів у реалізації проектів в рамках Програм транскордонного співробітництва Європейського Союзу «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» та «Україна-Румунія» на 2014-2020 роки, бюджети яких становлять майже 74 млн. євро та 60 млн. євро відповідно.

«Нині органи місцевого самоврядування не можуть сподіватися на те, що центр профінансує розвиток територій наших областей. Тому потрібно активніше залучати інвестиції, в тому числі іноземні, використовувати кошти операційних програм Євросоюзу, створювати максимально сприятливі умови для розвитку бізнесу. Адже зараз саме той час, коли громада чекає від нас дій, а не демагогії», – підсумував керівник представницької влади Буковини.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба обласної ради