Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчанам досі рекомендують не купатися у Пруті


Продовжуються лабораторні дослідження води з місць масового відпочинку Державною установою «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжуються лабораторні дослідження  річкової води та ґрунту з пляжів Чернівецької області. Так, з початку серпня  2016 року досліджено по 24 проби річкової води на фізико-хімічні, мікробіологічні, паразитологічні показники і 2 проби на холеру.  
Крім цього, досліджено по 4 проби ґрунту на фізико-хімічні, мікробіологічні та паразитологічні показники.

Результати лабораторних досліджень  свідчать про те, що найгірша якість річкової води залишається в р.Прут. Так, у пробах води, відібраних в серпні, виявлено неаглютинучий  вібріон холери (НАГ- вібріон), яйця аскарид та підвищений індекс лактозопозитивних кишкових паличок. Також, що стосується інших пляжів області, то лише 1 проба з р.Дністер (район зони рекреації м.Новодністровськ) за мікробіологічними показниками не відповідала вимогам санітарних норм. Відхилень від нормативів в пробах ґрунту не встановлено.

Враховуючи якість води в р.Прут Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» купатись населенню не рекомендує, особливо дітям. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.guchernses.gov.ua