Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Учням однієї з чернівецьких шкіл відмовили у навчанні

Напередодні 1 вересня батькам повідомили, що клас розформовують через недостатню кількість учнів
За день до свята першого дзвоника батькам учнів 10 класу чернівецької школи №33 повідомили про те, що клас розформовують через недостатню кількість учнів. 
 
Про це на своїй сторінці у соцмережі написала депутат міськради Аліна Олевич.
 
"31 серпня, 19.00. Телефонують розгублені батьки, чиї діти ходять у 10 клас школи №33. Кажуть, що лише сьогодні їм повідомили, що клас не відкриють. І от куди тепер іти цим дітям? І яке у них завтра буде свято? Де ж та совість у чиновників (тягнути до останнього)? Я хочу чути мотив посадовців. Я хочу знати, чого не можна було це озвучити заздалегідь, щоб і діти, і батьки вирішили, що робити далі. І хочу бачити ті цифри, які ми зекономимо ціною 17-х розчарованих у справедливості дітей", каже депутат.
 
Як розповіла кореспонденту promin.cv.ua Аліна Олевич, батьки та діти сьогодні все ж таки прийшли на лінійку, та до класу їх не пустили.
 
– Батькам ще навесні сказали, що учнів недостатньо у класі, однак про те, що дітям доведеться шукати іншу школу, повідомили аж за день до свята першого дзвоника, – додає депутат. – Дітям підручників не видали, клас не відкрили, хоча у ньому уже зробили ремонт. В управлінні освіти нам відповіли, що 17 учнів для класу замало, тому батькам роздадуть список шкіл, куди можна перевести дітей. Завтра батьки зі школярами на сесії міськради вимагатимуть пояснень, хто прийняв рішення про розформування класу.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж