Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Іван Мунтян взяв участь у роботі круглого столу «Європейська стратегія Дунайського регіону»


Політик упевнений, що стратегія допоможе залучити у регіон європейські інвестиції 

Голова обласної ради Іван Мунтян взяв участь у «круглому столі.2 «Європейська стратегія Дунайського регіону: можливості та завдання для Чернівецької області». Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

«Привітав організаторів та учасників круглого столу «Європейська стратегія Дунайського регіону: можливості та завдання для Чернівецької області». Наголосив, що сьогодні одним із реальних інструментів покращення соціально-економічної ситуації у регіонах України є ефективна транскордонна співпраця з європейськими партнерами. У цьому плані саме Дунайська стратегія може стати хорошим підґрунтям для реалізації унікального географічного, природного та людського потенціалу Чернівецької області.

Подякував голові правління Українського інституту міжнародної Ростиславу Томенчуку та керівнику проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніелю Зайбелінгу за те, що організували змістовне обговорення надзвичайно актуальних для Буковини питань.

Відзначив, що нині Чернівецька обласна рада та Сучавська повітова готують своє спільне засідання, на якому плануємо розглянути можливі шляхи співпраці наших регіонів в рамках Дунайської стратегії та залучення європейських інвестицій в економіку та розвиток соціальної сфери Буковини.

Усім учасникам круглого столу побажав результативної роботи, а гостям нашого краю – приємного перебування на благодатній Буковинській землі», – написав Іван Мунтян. скачать dle 10.5фильмы бесплатно