Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівчан запрошують до участі в конкурсі зі створення сервісів для міста

Конкурс Apps4Cities Challenge — це змагання ідей щодо сервісів, які спрощують життя жителів та гостей міст
У дворику Ратуші відбулася презентація конкурсу сервісів для міст Apps4Cities Challenge, який до 18 вересня 2016 року збирає ідеї сервісів для міст на основі відкритих даних. Найкращі ідеї отримають 3 тисячі доларів для їх технічної реалізації.
 
Представники влади, бізнесу, так і групи активістів, представники НГО Чернівців можуть подавати ідеї для технічних сервісів. Конкурс Apps4Cities Challenge має на меті розв’язання міських проблем за допомогою технологій чи створення потрібного та цікавого сервісу для громади, влади чи бізнесу.
 
Основою таких ідей можуть стати ініціативи розробки сервісів, візуалізація та інші інструменти; продукти, що використовують будь-який набір даних, розміщений на порталі data.danimist.org.ua. Також у створенні сервісу допускається і використання інших відкритих даних або даних, отриманих шляхом краудсорсінгу. На порталі "Дані міст” вже є 10 наборів відкритих даних про навчальні заклади, транспорт, орендовані приміщення, заклади харчування, торгівлі, громадські туалети міста Чернівці.
 
Подати заявку на конкурс можна двома шляхами:
Варіант 1 . "У мене є ідея”: Повідомте ідею сервісу, в якому будуть використані міські відкриті дані; зберіть команду або приєднуйтеся до вже сформованої команди; і доведіть ідею до створення прототипу. Цим варіантом можуть скористатися як юридичні особи, що мають ідеї, так і активісти (їх команди).
 
Варіант 2 . "Взяти ідею”: Оберіть ідею для проекту, представлену нашими партнерами, чи приєднайтесь до групи, яка вже працює над ідеєю (або сформуйте власну команду), і починайте разом з ними реалізацію ідеї. Цим варіантом можуть скористатися міські активісти (та їх команди), які не мають ідеї для реалізації, проте готові приєднатися до іншої ініціативи.
 
Вибір команди, яка буде здійснювати реалізацію ідей, поданих організаціями та установами, обиратимуть власники ідеї. Для того, щоб подати ідею на конкурс, слід зареєструватись і заповнити форму на сайті проекту.
 
Уже наприкінці листопада в рамках Apps4Cities Challenge шляхом інтернет-голосуванням та за рішенням журі буде відібрано чотирьох переможців, які отримають призи у розмірі 3 000 доларів США та пропозицію подальшої інкубації своїх проектів.
 
Всеукраїнський проект "Дані міст/Apps4Cities” реалізовує Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED).
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівецька міська рада

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж