Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На купівлю додаткових тролейбусів виділять 24 мільйони гривень

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

За таку зміну до міського бюджету проголосувала більшість депутатів міськради

На черговій сесії Чернівецької міськради депутати підтримали виділення 24 мільйони гривень для придбання тролейбусному управлінню додаткового транспорту для перевезень. Щоправда голосуванню передували тривалі дебати.

Так, депутат Богдан Ковалюк пропонував з вищевказаної зарезервованої суми виділити 6 та 8 мільйонів на закупівлю тролейбусів «Шкода-14ТР» та «Шкода»-15ТР (або їхніх аналогів) відповідно. Ще 10 мільйонів – для придбання двох нових, з низькою підлогою.
Народний обранець мотивував це тим, що нині Чехія та Словаччина починають виводити свої тролейбуси зі свого рухомого складу, аби замінити їх іншими типами транспорту. У свою чергу, Чернівці могли б придбати ці тролейбуси, які досі у хорошому стані, а також докуповувати по одному чи два нових тролейбуси на рік. І таким чином оновлювати автопарк ЧТУ. Адже вже за півроку такої можливості може не бути  – Чехія та Словаччина утилізують увесь свій «рогатий» транспорт.

Проте міський голова Олексій Каспрук наполягав на кредиті від Європейського банку реконструкції та розвитку, який дозволить придбати одразу 47 нових тролейбусів. За словами мера, чи не всі області за кредитні кошти закуповують транспорт, тому кредитів не варто боятися.

Такий варіант розвитку транспортної інфраструктури у місті викликав низку запитань у народних обранців.
– Ми боїмося цих кредитів, бо вже понабирали їх. Ясна річ – із часом ми залишимо свої пости, набравши боргів. А нашим дітям доведеться їх віддавати, – заявив депутат Олександр Пуршага.

Зрештою, народні обранці підтримали пропозицію Богдана Ковалюка. Вивчення нюансів закупівлі тролейбусів, їхньої кількості, а також необхідної для цього суми займеться робоча група. Вона ж сформує низку технічних вимог для вибору тролейбусів, що підійдуть для експлуатації в умовах нашого міста.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно