Перша відправка до війська з обласного збірного пункту відбудеться 5 жовтня
У військкоматах Чернівецької області тривають планові заходи щодо підготовки до призову громадян України на строкову військову службу протягом жовтня-листопада 2016 року. Незабаром майже 300 юнаків віком від 20 до 27 років поповнять лави Збройних Сил та інших військових формувань України, повідомляє Західний регіональний медіа-центр МО України.
– Для кожної спеціальності передбачені свої вимоги, – повідомив заступник Чернівецького обласного військового комісара по роботі з особовим складом, начальник групи по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Валерій Мовченюк. – Вивчаємо сімейний, психологічний стан, стан здоров’я призовника. Обов’язково зважують на його бажання проходити службу в тому чи іншому виді військ.
Підуть служити до Збройних Сил України – 152 юнаки, до внутрішніх військ Міністерства Внутрішніх Справ – 112, а до Державної спеціальної служби транспорту – 30.
Перша відправка до війська з обласного збірного пункту відбудеться 5 жовтня.
Відповідно до рішення Президента України військовослужбовці строкової служби до зони проведення АТО на Сході України відправлятись не будуть.