Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для дівчинки, яка після ДТП лежить у комі, збиратимуть кошти на концерті


На Театральній площі влаштують благодійний концерт

13-річна Ксенія Петровська, яка 3 серпня разом з батьками по дорозі на відпочинок до Болгарії в районі міста Бузеу (Румунія), потрапила в автомобільну аварію. Внаслідок цього вона отримала важкі травми голови. Наразі її вже перевезли до Чернівців, проте лікарі Чернівецької обласної лікарні швидкої медичної допомоги й досі борються за її життя.
 
Директор Центрального палацу культури Олександр Мадей повідомив у соцмережах про те, що ЦПК влаштує благодійний концерт, на якому збиратимуть кошти для постраждалої дівчинки.

"Друзі, настав той випадок, коли звертаюсь за підтримкою задля допомоги тринадцятирічній дівчинці, яка понад місяць у стані коми перебуває у реанімації. Кожен з нас розуміє скільки вартує день лікування у реанімації. А це вже триває довше, ніж може витримати бюджет будь-якої сім’ї. Просимо не залишатись байдужими та долучитись до збору коштів на лікування дитини", - повідомив О. Мадей.

Творчі колективи Центрального Палацу культури Чернівців проведуть благодійний концерт, який відбудеться 14 вересня цього року на Театральній площі. Початок концерту о 18.00 годині.
 
Для дівчинки, яка після ДТП лежить у комі, збиратимуть кошти на концертіДля дівчинки, яка після ДТП лежить у комі, збиратимуть кошти на концерті
скачать dle 10.5фильмы бесплатно