Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Українці можуть отримати безкоштовні візи до однієї з країн ЄС


Кабмін ухвалив постанову щодо безкоштовних довготривалих віз у Румунію
Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо безкоштовних довготривалих віз у Румунію.

Відповідну постанову №617 від 8 вересня оприлюднив Урядовий портал.

З метою набрання чинності Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довготермінових віз 20 квітня 2016 року Уряд прийняв постанову "Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії про скасування оплати за оформлення довготермінових віз", – йдеться у документі.

Зазначається, що положення угоди передбачають безоплатне оформлення довготермінових віз, тобто громадяни України та Румунії отримали право проживати або перебувати на території цих країн відповідно терміном більше 90 днів.

Відповідно до постанови, цю угоду було розроблено за результатами українсько-румунського переговорного процесу з метою спрощення взаємних поїздок громадян та підписано 6 травня 2016 року в Солотвиному Закарпатської області.

Реалізація положень Угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах. Крім того, зроблено ще один крок на шляху лібералізації візового режиму з країнами ЄС: громадяни України матимуть змогу безкоштовно оформлювати національні румунські візи, – пояснюють таке рішення обох держав у Кабміні.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно