Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Антикорупціонер сяде до в'язниці на 4 роки за хабар

Чоловік очолював АНтикорупційну комісію Народної ради Чернівецької області
Шевченківський районний суд м. Чернівці підтримав позицію прокуратури Чернівецької області та засудив голову Глибоцького відділення ГО "Антикорупційна комісія Народної ради Чернівецької області". Він працював майстром лісу Верхньопетрівецького лісництва ДП "Сторожинецький лісгосп". За скоєне "борця з корупцією" позвбавлять волі на 4 роки та 1 місяць. Крім того, в нього проведуть конфіскацію майна та спеціальну конфіскацію в сумі 31 тис. грн.

Обвинувачений, будучи працівником правоохоронного органу та службовою особою, яка наділена владою, використовуючи свій статус голови антикорупційної комісії, вимагав та одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду в розмірі 45000 грн. за сприяння у виписці лісодеревини. Крім цього, охоронець природи підбурив підприємця до надання неправомірної вигоди в сумі 21 тис. грн.  для в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород апарату Чернівецької обласної державної адміністрації.

Після одержання зазначеної суми, зловмисник шахрайським способом заволодів 6 тис. грн., а решту намагався передати посадовцю.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж