Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Юрій Півень розповів про зміни у нарахуванні субсидій

Цього року субсидії перераховано майже 26 тис домогосподарствам
Станом на 23 вересня, в області отримують субсидії 98 тис. домогосподарств. Про це повідомив  в.о. директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрій Півень.
 
«З травня цього року субсидії перераховано 25 тис. 679 домогосподарствам, що звернулися за отриманням субсидії ще в минулому році. Загальна кількість домогосподарств на Буковині, які потрапили під систему субсидіювання за опалювальний період 2015 – 2016 рр., складає 168 тис. сімей», - зазначив Юрій Півень. Середній розмір субсидії в Україні на сьогодні сягає 1500 – 2000 грн.
Також в рамках прес-конференції Ю. Півень  повідомив про зміни у законодавстві в системі нарахування субсидій, що відбулися за останній період.
 
Зокрема, в.о. директора Департаменту соцзахисту населення ОДА поінформував, що нині для непрацюючих пенсіонерів, які не мають інших доходів, окрім пенсії, при призначенні субсидії братиметься до уваги їх дохід за останній місяць перед зверненням за призначенням субсидії, тобто – в розмірі їх пенсії, а не за минулий рік.
 
Громадяни України, яким виповнилось 18 років, але не працюють, також можуть отримувати субсидії. «Якщо здорові молоді люди працездатного віку не навчаються, не перебувають на військовій службі, не працюють і не декларують доходів, то для розрахунку субсидії їм буде враховано умовний дохід у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи - з 1 травня 2016 року ця сума складає 2900 грн. І субсидія їм буде призначена», - зазначив посадовець.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж