Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Міла Куніс розповіла про дитинство в Чернівцях

Актриса до семи років жила в Україні, поки її родина не емігрувала в США

Голлівудська актриса Міла Куніс народилася у Чернівцях в єврейській родині. Її батько був інженером-механіком, а мама - вчителькою фізики. Коли Мілі було сім років, сім'я емігрувала в США. Незважаючи на юний вік, Куніс добре пам'ятає свої дитячі роки, проведені в Чернівцях. Про них вона розповіла в інтерв'ю журналу "7 Днів".

- Я народилася у 80-і роки в Радянському Союзі, а це зовсім не те саме, що Америка. Багато в чому тоді було простіше. Дітей виховували інакше, не няньчилися з ними, як зараз. Мої батьки жили за принципом: менше знаєш - краще спиш. Мене чудово виростили без прибамбасів, типу спеціальних дитячих сидінь і ременів безпеки в машині!, - згадує актриса.

За словами Міли, батьки часто залишали її одну вдома, через що виходили різні казуси. Одного разу дівчинка навіть наїлася тютюну.

- Мама згадувала: якось тато сушив сигарети на батареї, і одного разу мене вже побачили з повним ротом тютюну! - продовжує актриса. -Я поняття не мала, що це, але мені сподобалося це жувати. Нічого поганого не сталося. І таких прикладів мільйон. Мама давала мені пити каву ще коли я була дитиною. Не можу собі уявити, як би я кавувала зі своєю донькою!, - Каже Міла.

Зараз мама допомагає Мілі виховувати дворічну дочку Уайетт. А тим сама актриса готується до народження другої дитини. Наразі відомо, що зіркова пара Міли Куніс та Ештона Катчера чекає на хлопчика.

Колись Міла Куніс з батьками переїхала в США з Чернівців. Вся сім'я досі розмовляє російською. Що створює певні труднощі для Ештона Катчера. Ештон навіть вивчив російську - а все тому, що йому здавалося: рідня Міли його недолюблює.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: kp.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж