Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Водіїв попередили про затори на дорогах Буковини


Найбільша загроза їх виникнення - на ділянці дороги від м. Чернівці до с. Мамаївці Кіцманського району

Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху нашого краю бути максимально пильними та уважними на автошляхах краю під час виконання ремонтних робіт на них. Особливу увагу необхідно звернути водіям та пішоходам, рухаючись автомобільною дорогою загального користування державного значення М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест), де утворилася найбільша загроза виникнення заторів на окремих ділянках, а саме: від м. Чернівці до с. Мамаївці Кіцманського району.
 
"Ремонтні роботи на цій дорозі проводяться при безперервному русі транспорту на одній половині проїжджої частини дороги при проведенні робіт на іншій частині дороги. Ремонт на цій автодорозі наближається до завершення. Тому просимо з розумінням поставитись до тимчасових  незручностей.
 
Нагадаємо, що зазначена автомобільна дорога загального користування державного значення, яка складається із двох ділянок, ремонтується в поточному році за рахунок залучення коштів спеціального фонду обласного бюджету, до якого спрямовуються 50% суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області у 2016 році.


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області