Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Однокласники та друзі Назарія Яремчука поділяться спогадами про нього

У Вижниці відбудеться фестиваль-конкурс виконавців естрадної пісні імені Н. Яремчука 3 листопада о 18. 00 у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться урочисте відкриття фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні ім. Назарія Яремчука. В програмі – пісні у виконані народної артистки України Валентини Ковальської, заслужених артистів України – Руслани Лоцман, Ірини Стиць, Оксани Никитюк, Василя Данилюка, братів Томіленків та ВІА «Смерічка».
 
4 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться конкурсна програма, під час якої учасники виконуватимуть пісні з репертуару Назарія Яремчука. Потім у Берегометі, Іспасі, Мілієві, Коритному, Карапчеві відбудуться виїзні концерти за участю заслужених артистів України та учасників конкурсу. Водночас у Вижниці в РБНТД о 16.00 свій концерт дадуть учасники музичного гурту «Альтернатива» з м. Кельменці.  
 
5 листопада об 11.30 у районному будинку народної творчості та дозвілля розпочнеться конкурсна програма, а о 16.00 – творчий кіномистецький вечір спомин «Я любив вас усіх…». В рамках якого демонструватимуть уривки з документального фільму «Місія позначена небом». Своїми спогадами про Назарія Яремчука поділяться однокласники, колеги, друзі, відомі люди.
06 листопада гості та учасники фестивалю візьмуть участь в екскурсії улюбленими стежками Назарія Яремчука. А о 15.00 у районному будинку народної творчості та дозвілля відбудеться гала-концерт та нагородження переможців фестивалю.


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: bukoda.gov.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж