Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковина обговорює можливість співпраці з Німеччиною

У Нюрнбергу пройшла перша Німецько-українська конференція партнерства між містами
Впродовж 2-3 листопада у м. Нюрнберг (Німеччина) пройшла перша Німецько-українська конференція партнерства між містами в рамках проекту «Партнерства з містами України», що впроваджує німецьке товариство EngagementGlobalта Сервісна служба «Міста в єдиному світі» (SKEW) за дорученням та фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Участь у конференції взяли близько 200 учасників з України та Німеччини. Чернівецьку область представив заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець.

Під час зазначеного заходу основна увага приділялась роботі в галузях освіти і науки, питанню децентралізації в Україні в рамках німецько-українського партнерства.

Зокрема, Конференцію відкрили член бундестагу, Парламентський держсекретар при Федеральному міністерстві економічного співробітництва та розвитку Ганс-Йоахім Фухтель, Генеральний консул України в Мюнхені Вадим Костюк. В рамках конференції наголошено, що все більше зростає інтерес до підтримки України на шляху реформ.  

У рамках Німецько-української конференції партнерства між містами учасники заходу мали можливість налагодити контакти з представниками міст та регіонів німецької сторони для подальшої партнерської співпраці.

Зокрема, під час заходу заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та представник району Траунштайн (округ Верхня Баварія, Німеччина) Германн Штайнмасль обговорили можливість започаткування співробітництва між Чернівецькою областю та районом Траунштайн (округ Верхня Баварія, Німеччина).
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: прес-служба Чернівецької ОДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж