Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

На Кіцманщині виявили п'ятьох нелегальних мігрантів

Щодо вказаних осіб прийняли рішення про примусове повернення з України  Під час проведення операції «Кордон-2016» від квітня поточного року працівниками Кіцманського РС УДМС у Чернівецькій області разом з представниками місцевих правоохоронних органів виявлено 12 випадків порушень міграційного законодавства та 5 нелегальних мігрантів. Щодо вказаних осіб прийнято рішення про примусове повернення з України та одному заборонено в’їзд на територію України терміном на три роки. Також притягнуто до відповідальності 6 громадян  України за ст. 205 КУпАП за «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства».
Так, під час перевірки готелів в с. Мамаївці виявлено громадянку Республіки Молдова, яка не звернулася своєчасно до районного сектору УДМС для продовження терміну перебування в Україні та ухилилася від виїзду після закінчення 90-денного строку легального перебування в Україні. Щодо зазначено іноземної громадянки складено протокол про адміністративне правопорушення, винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу та прийнято рішення про примусове повернення із забороною в’їзду в Україну терміном на три роки.

Також з аналогічними порушеннями під час перевірки ринків в м. Кіцмань виявлено громадянку Республіки Азербайджан, перевірки приватних адрес в с. Лашківка та с. Оршівці Кіцманського району – громадянина Республіки Узбекистан та громадянку Російської Федерації. На зазначених іноземних громадян складено протоколи про адміністративні правопорушення та винесено постанови про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафу. Також щодо вказаних осіб прийнято рішення про примусове повернення з України.
Під час перевірки ринків в с. Мамаївці Кіцманського району виявлено громадянина Італії, який після закінчення терміну дії посвідки на тимчасове проживання  не знявся з реєстрації місця проживання та не виїхав за межі України. Щодо вказаної особи складено протокол про адміністративне правопорушення, винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу та прийнято рішення про примусове повернення з України.

Окрім того, під час перевірки готелів в с. Мамаївці Кіцманського району було виявлено двох громадян Республіки Молдова, яким було прийнято рішення про скорочення терміну перебування.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Кіцманський РС УДМС у Чернівецькій області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж