Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук відмовився пояснювати, чому у Чернівцях зросли тарифи

Він зробив цапом-відбувайлом свого заступника Середюка 
Мер Олексій Каспрук під час сесії відмовився звітувати про хід виконання мораторію на підвищення комунальних тарифів, який ще влітку ухвалили депутати.

Після заборони на зростання вартості комунальних послуг у Чернівцях аж на 40% підвищилася плата за воду. Тому депутати хотіли почути від міського голови, як таке могло трапитися.

– Уважно читайте документи, які самі вносите і самі приймаєте. У проекті рішення ідеться: «Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимира Середюка». Рада вирішила покласти організацію на Середюка персонально, чого ви хочете мого звіту, – заявив Олексій Каспрук.

– Ви головна посадова особа міської ради, комунальне підприємство водоканал підпорядковується вам, і я не думаю, що воно би приймало рішення не виконувати цей мораторій без вашого відома, – пояснив свою позицію депутат від «Свободи» Андрій Ілюк.
Однак Володимира Середюка у сесійній залі не було. Його взялися шукати, і Олексію Каспруку довелося оголосити перерву. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж