Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Чернівецькі депутати вимагатимуть від Уряду не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги

Фото: promin.cv.ua
Відповідне звернення депутати міськради підтримали на позачерговій сесії
Депутати Чернівецької міської ради вимагатимуть від Уряду відтермінувати рішення про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Юрій Бурега, депутат фракції "Батьківщина”, яка стала ініціатором звернення та позачергової сесії, зачитав текст звернення до Уряду. Згідно з ним, народні обранці просять створити передумови для прозорого тарифотворення та вивчити можливість знайти дешевші джерела енергетичних продуктів. І лише після цього, у разі потреби розглядати можливість підвищення вартості комунальних послуг.

"Що буде з тарифами, ніхто не може сказати ні нині, ні в майбутньому. У нас немає прозорого тарифотворення - на державному рівні Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг не здатна впоратися із завданнями і функціями, які повинна виконувати", - ідеться у зверненні.

"Аби підтвердити це, можна навести приклад. Тариф на тепло, який вимірюється у квадратних метрах, у Харкові складає 23 гривень за квадратний метр, у Чернівцях - 13,73 грн./кв. м, в Івано-Франківську - 12,28 грн. за квадратний метр. Чому така різниця в тарифах, якщо газ всюди однаково коштує? Така різнобічність у вартості підтверджує, що комісія поверхнево і необґрунтовано підходить до визначення ціни. Субсидії свого часу також були прямим дотування олігархічного сектору”, - заявив Ю. Бурега.

У зв’язку із цим депутати вимагають виключити корупційну складову тарифотворення в енергетичній сфері, а також переглянути ціни на природній газ, і накласти мораторій на підвищення тарифів в енергетиці. Крім того, у зверненні обранці просять знайти дешевше джерело вуглеводню, яке дасть можливість здешевити собівартість енергетичного продукту, та вжити всі можливі заходи, які дозволили б не підвищувати тарифи на комунальні послуги.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж