Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Керівні посади на Буковині активно віддають соратникам Бурбака

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Фото: times.cv.ua
«Народний Фронт» вважає Чернівецьку область своєю вотчиною

Керівні посади на Буковині активно віддають друзям та однопартійцям нардепа-«фронтовика» Максима Бурбака. Про це під час своєї прес-конференції заявив керівник фракції партії Рідне місто Василь Продан.

– «Народний Фронт» в особі пана Бурбака вважає Чернівецьку область своєю вотчиною. Кадри тут розставляють виключно за партійною приналежністю, – каже депутат.

Так, начальником Чернівецької митниці є Микола Салагор, посаду заступника голови – керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації займає Олег Стецевич.
Колишній депутат міськради від «Народного фронту» Юрій Ватаманюк очолив Держгеокадастр у Чернівецькій області і одразу ж поставив на чолі Чернівецького міського Держгеокадастру свого однопартійця і чинного депутата Андрія Романчишина.
Також кілька днів тому начальником Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів став Андрій Кавуля.
 
– Усі вони – друзі, однокурсники, однопартійці Максима Бурбака. Брати участь у Революції Гідності лише для того, щоб позаймати усі керівні посади у Чернівцях та області –  це неправильно, негідно, не достойно, суперечить здоровому глузду, – вважає Василь Продан.
Він також повідомив, що на найближчій сесії депутати міської ради звернуться до всіх міністерств і відомств, які призначали цих людей на їхні посади.скачать dle 10.5фильмы бесплатно