Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Секретар від «Рідного міста» потрібен для балансу інтересів у міській раді», – Продан

Фото: Ігоря Константинюка © "Чернівецький промінь"
Цей орган не повинен остаточно захопити «Народний фронт» Призначення секретарем міської ради представника від партії «Рідне місто» є балансом, необхідним для того, щоб іще і цей орган остаточно не захопив «Народний фронт». Про це заявив голова фракції партії «Рідне місто» у міській раді Василь Продан.
 
– Більшість ключових посад в області обіймають представники політичної партії, яка взагалі не йшла на місцеві вибори і яку підтримує один відсоток чернівчан. Вони мають посади губернатора, заступника губернатора, більшості голів адміністрацій, призначають на всі ключові посади своїх однопартійців, – розповів Василь Продан. – Це обласний держгеокадастр, який очолює пан Ватаманюк, це і міський держгеокадастр під керівництвом пана Романчишина, це і служба з контролю якості харчових продуктів, керівником якої став пан Лазарєв, один з директорів «Добробуту» – фірми, яка належить родині Бурбаків. Усі вони – колишні або нинішні представники «Народного фронту».
 
Саме тому секретар від «Рідного міста» буде слугувати балансу інтересів у міській раді, що піде на користь чернівчанам, переконаний Василь Продан.
 
– Усі знають, що «Народний фронт» займається контрабандою лісу, «кришує» усі ключові бізнеса і гральні заклади, і крім «Рідного міста» ніхто про це не каже, тільки ми не боїмося проти цієї банди виступати. У Чернівцях, крім «Рідного міста», усі бояться озвучити правду, – вважає Василь Продан.
 
 
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж