Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фонд Фірташа не виділив гроші на ковзанку, бо до нього ніхто не звертався

На організацію новорічних свят у Чернівцях депутати виділили мільйон гривень із бюджету Новорічно-різдвяні свята у Чернівцях опинилися під загрозою зриву через бездіяльність міської ради.
Це стало зрозумілим під час сесії міської ради. Раніше мер Олексій Каспрук заявляв, що фонд Дмитра Фірташа відмовився цього року фінансувати роботу безкоштовної ковзанки та будиночка Діда Мороза на Соборній площі.

Тож тепер, аби дітки змогли безоплатно покататися на ковзанах під час свят, необхідно виділити з бюджету мільйон гривень.
Депутати запевнили мера – гроші виділити готові, однак хотіли би знати, чи зверталася міська рада офіційно до фонду Фірташа із проханням профінансувати свято.

– Наскільки я знаю, до фонду звертався почесний консул Австрії у Чернівцях і мій радник Сергій Осачук, але підтвердження того, що кошти будуть, немає, – заявив Олексій Каспрук.

Однак депутат від Рідного міста Василь Проданцю інформацію заперечив.
– Я особисто спілкувався із Сергієм Осачуком, і він запевнив. Що ніхто ні до нього, ні до фонду Фірташа не звертався. Ковзанка також належить фонду, і ніхто не питав дозволу на її використання. Тож навіть якщо виділимо кошти, свято все рівно під загрозою, - зазначив депутат. 
 
У результаті на організацію новорічних свят у Чернівцях депутати виділили мільйон гривень із бюджету. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж