Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

У Чернівцях відбудеться чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців

Фото: cheline.com.ua
Проведення заходу передбачено на весні 2017 року, триватиме він три дні
В обласної державної адміністрації відбулося засідання  організаційного комітету з проведення у 2017 році у Чернівцях чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців.

У заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, представники силових структур області та міста, Генеральний секретар Міжнародної федерації тілоохоронців, Перший віце-президент Федерації охоронців України, генерал-майор Леонід Кучерявий,  віце-президент Федерації охоронців України, полковник Петро Тимчук, Начальник безпеки першого Президента України Леоніда Кравчука, перший віце-президент Міжнародної федерації тілоохоронців, генерал-майор Василь Вакуленко та інші.

Сторони обговорили концепцію проведення змагань. Так, відкриття відбудеться на одній із площ міста. Зазначено, що це буде ювілейний, 20 чемпіонат України. Проведення заходу передбачається на весні 2017 року, триватиме він три дні.
До столиці Буковини приїдуть близько 20 команд з різних міст України та інших держав. Змагання відбуватимуться на спеціально облаштованих майданчиках, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж