Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук намагався «повісити» на місто черговий валютний кредит

Фото: promin.cv.ua
Депутати не включили це питання до порядку денного 
Мер Олексій Каспрук намагався нав’язати місту черговий валютний кредит. Ідеться про позичку у 10 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку на купівлю 50-ти тролейбусів.

Питання про згоду на взяття кредиту міський голова пропонував включити до порядку денного сесії.
– Після консультації з керівниками фракцій та депутатами виконавчий комітет одноголосно схвалив це рішення. Прошу включити його до порядку денного та обговорити, – заявив Олексій Каспрук.

Однак проти такого рішення виступили депутати.
– Керівництво міста намагається «повісити» на всіх чернівчан чергове боргове зобов’язання, яке будуть віддавати наші діти. Дивує лише, що це робиться таємно, без дотримання закону про доступ до публічної інформації, без обговорення на профільних комісіях. Тому фракція «Рідне місто» не буде голосувати за включення цього питання до порядку денного і закликає депутатів чинити так само, – заявив депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей.

– Розрахунки, які вчора під час обговорення нам подавали, необ’єктивні, це зазначили як члени виконкому, так і депутати, – пояснив депутат від «Рідного міста» Анатолій Чесанов.
У результаті депутати підтримали колег та не включили питання про виділення кредиту до порядку денного. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж