Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Переплатимо майже 4 мільйони» – депутати пояснили, чому не схвалили кредит на купівлю тролейбусів

За словами народних обранців, у них було недостатньо часу, аби детально вивчити це питання
Депутати міської ради пояснили, чому не наважилися взяти кредит на купівлю нових тролейбусів від Європейського банку реконструкції та розвитку. За словами народних обранців, у них було недостатньо часу, аби детально вивчити це питання та усе зважити.

– Учора відбувалося ламання через коліно членів виконкому. Місту пропонують узяти кредит на 8 мільйонів євро, докласти до суми свій мільйон євро і ще до одного мільйона євро, можливо, отримати як грант. Це намагаються зробити під новий рік, коли залишається мало часу для прийняття рішення, – заявив член фракції «Самопоміч» Богдан Ковалюк.  
 
Він також пояснив, що нові тролейбуси для Чернівців через особливості географії треба підбирати дуже скрупульозно та виважено, а переплачувати за кредит доведеться чимало.
 
– Відсоткова ставка по кредиту складає 7%, і 1% – за взяття кредиту. Якщо змоделювати ситуацію, що ми таки беремо всю суму, то тільки у наступному році нам потрібно буде заплатити 1мільйон 330 тисяч євро, це тіло кредиту і відсотки. У кінці позика у 8 мільйонів на 12 років додатково вартуватиме майже 3 мільйони 800 тисяч євро. Коли ми приймаємо такі важливі рішення, маємо виходити не з політичної кон’юнктури, а пропонувати найкращий вихід.
 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж