За словами народних обранців, у них було недостатньо часу, аби детально вивчити це питання
Депутати міської ради пояснили, чому не наважилися взяти
кредит на купівлю нових тролейбусів від Європейського банку реконструкції та
розвитку. За словами народних обранців, у них було недостатньо часу, аби
детально вивчити це питання та усе зважити.
Він також пояснив, що нові тролейбуси для Чернівців через особливості географії треба підбирати дуже скрупульозно та виважено, а переплачувати за кредит доведеться чимало.
– Відсоткова ставка по кредиту складає 7%, і 1% – за взяття кредиту. Якщо змоделювати ситуацію, що ми таки беремо всю суму, то тільки у наступному році нам потрібно буде заплатити 1мільйон 330 тисяч євро, це тіло кредиту і відсотки. У кінці позика у 8 мільйонів на 12 років додатково вартуватиме майже 3 мільйони 800 тисяч євро. Коли ми приймаємо такі важливі рішення, маємо виходити не з політичної кон’юнктури, а пропонувати найкращий вихід.