Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

У Чорториї загинув вже 21 лебідь

Фахівці просять поки менше відвідувати озеро
У Чорториї загинув вже 21 лебідь, повідомляє ІА "АСС". Про загибель птахів на озері у селі Чортория фахівців вчора повідомив Брусницький сільський голова Іван Загарія.
 
«Впродовж години інспектори Держпродспоживслужби Кіцманського району та Державної лікарні ветеринарної медицини цього району виїхали на місце події. Спільно з працівниками УДСНС України у Чернівецької області було зібрано зі ставка 16 мертвих птахів та доправлено в Чернівецьку регіональну лабаротарію ветеринарної медицини для вставлення причини загибелі», – розповів начальник ГУ Держпродспожислужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.
 
Працівники Чернівецької регіональної лабораторії ветеринарної медицини підозрюють, що птахи загинули через інфекційне захворювання. Аби знати остаточну причину гибелі лебедів чекають підтвердження діагнозу з Науково-дослідного інституту. Туди вчора відправили патматеріал.
 
Станом на цю годину на території озера ще виявлено 5 мертвих лебедів, каже Олександр Александрюк. Решта лебедів-шипунів почуваються добре. Їм саме привезли їжу.
 
Поки фахівці встановлять остаточну причину загибелі цих птахів, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області просить жителів Буковини зменшити кількість відвідин озера.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж