Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Аби затримати контрабандистів, буковинським прикордонникам довелося стріляти

У чоловіків були рації, тож до операції вони ретельно готувалися  На кордоні з Румунією 9 січня по обіді у результаті спільних дій прикордонників відділу «Красноїльськ» та мобільної прикордонної застави «Чернівці» вдалося затримати трьох осіб. Спочатку охоронцями кордону було виявлено одну особу, яка приховуючись спостерігала за прикордонними нарядами.
 
Ще двох імовірних спільників прикордонники затримали згодом. Вони, як і їх попередник, помітивши прикордонників, спробували втекти, покинувши свої ноші. Проте, спроба була невдалою, за кілька сотень метрів втікачів зупинила група реагування, яка здійснивши кілька попереджувальних пострілів вгору з АКС-74, затримала правопорушників.
 
Чоловіки, які назвалися громадянами України, жодних документів при собі не мали. В ході огляду особистих речей останніх в одного із них було виявлено дві радіостанції «Kenwood», що свідчить про ретельну підготовку до протиправної діяльності.
 
На усіх трьох осіб було складено адміністративні протоколи, за спробу порушення державного кордону, злісну непокору та за порушення прикордонного режиму. Щодо покинутих сигарет «Марбле», то їх буде передано співробітникам ДФС, повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.
Аби затримати контрабандистів, буковинським прикордонникам довелося стрілятискачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж