Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Деякі депутати і мер не захотіли прийняти рішення на користь тисяч чернівчан, – Ілюк


Фото: promin.cv.ua
Міська рада не ухвалила мораторій на підвищення плати за проїзд 

Фракція партії «Свобода» покинула засідання сесії міської ради. Таке рішення свободівці прийняли, оскільки окремі депутати відмовилися проголосувати за мораторій на підвищення плати за проїзд у громадському транспорті.
 
Спершу керівник фракції Андрій Ілюк пропонував встановити мораторій до 1 квітня.
Депутат від фракції партії «Рідне місто» Володимир Бешлей назвав пропозицію доречною.
– Ми повинні дати чернівчанам пережити зиму. Надати компенсацію перевізникам, за те, що вони несуть певні збитки, але треба підтримати простих людей, – заявив він.
 

Однак проти виступив Василь Максимюк та лояльні до «Народного Фронту» депутати у фракції БПП «Солідарність». Вони наполягали, що виконкому слід заборонити підвищувати тарифи, доки їх підняття не обґрунтують, а питання буде всебічно вивчене.
 
Тому Андрій Ілюк запропонував компромісне рішення – ухвалити мораторій до 28 лютого. Коли ж і його не підтримали, «свободівці» залишили сесійну залу.

Опісля міський голова Олексій Каспрук розпорядився, аби його підлеглі разом із перевізниками готували необхідні для підвищення плати за проїзд документи.
– Володимир Богданович, у мене прохання до вас, щоб не затягувати, буквально завтра зберіть нараду – членів виконкому, керівників комісій, керівників фракцій, перевізників, починайте працювати, готувати документи, – сказав мер. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно