Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Ратуші презентують програму підтримки від ЄС «Horizon 2020»

На сьогодні «Horizon 2020» є найбільшою програмою фінансування науки у світі, Європейський Союз виділяє на неї понад 80 млрд. євро
25 січня о 12.00 в приміщенні сесійної зали Чернівецької міської ради відбудеться Інформаційний день міжнародної програми Європейського союзу «Horizon 2020». 

В програмі заходу передбачено доповіді керівників контактних пунктів Юрія Халавки «Можливості залучення грантових коштів ЄС інноваційними малими і середніми підприємствами в Україні», та Тетяни Білоус «Екскурс у РП «Горизонт 2020» - загальні принципи, типи проектів та умови участі». 

У доповідях буде розкрито основні напрямки залучення коштів через програму ЄС «Horizon 2020» для малого та середнього бізнесу, можливості участі підприємств у багатосторонніх інноваційних проектах, загальні принципі функціювання програми, критерії оцінки проектів та способи пошуку партнерів для подачі заявок, наявні інформаційні ресурси. Передбачено також сесії запитань та відповідей. 
Організаторами інформаційного дня виступають Національний контактний пункт Програми «Horizon 2020» при Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, регіональний контактний пункт при Буковинському державному медичному університеті та Асоціація «Кластер Буковинських інноваційних технологій імені Йозефа Шумпетера» - «Сluster bit».
 
На сьогодні «Horizon 2020» є найбільшою програмою фінансування науки у світі, Європейський Союз виділяє на неї понад 80 млрд. євро. Для України програма є новою, оскільки наша країна стала асоційованим членом «Horizon 2020» у 2015 році. Для того, щоб максимально використати можливості, які дає програма, Міністерство освіти та науки України створило мережу національних контактних пунктів, функція яких – надавати безкоштовну інформаційну та консультаційну допомогу фізичним та юридичним особам, що мають бажання взяти участь у програмі «Horizon 2020».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж