Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Заступник Міністра молоді та спорту України завітав до Чернівців

Разом із посадовцями він обговорив питання розвитку фізичної культури 20 лютого голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся із заступником Міністра молоді та спорту України Ярославом Войтовичем.
На зустрічі також були присутні голова обласної ради Іван Мунтян, заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар, президент Асоціації «Техноспорт» Василь Каглянчук, віце-президент Федерації мотоциклетного спорту України Михайло Ротар, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, спорту та молодіжної політики Іван Гешко та начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Богдан Вітовський.

Так, обговорено питання розвитку фізичної культури і спорту в Чернівецькій області та підготовки до проведення 5-7 травня 2017 року на базі Міжнародного спортивного центру «Суперкрос»  в м. Чернівцях ІІ етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою. Наразі в області триває підготовка до проведення 2-го етапу Чемпіонату Світу з мотокросу на мотоциклах з коляскою.

Ярослав Войтович відзначив високий рівень розвитку та виховання буковинських спортсменів, котрі прославляють Україну на міжнародних змаганнях. Він також наголосив, що патріотичне виховання молоді залишається пріоритетним напрямком роботи Міністерства молоді та спорту України. «Наші спортсмени відомі у всьому світі. Тому позиція Міністерства – забезпечити розвиток національних видів спорту на законодавчому рівні», - акцентував заступник Міністра молоді та спорту України.
Заступник Міністра молоді та спорту України також зауважив, що Міністерство підтримує та продовжуватиме підтримувати змагання світового рівня в місті Чернівцях та прикладе для їх належного проведення максимум зусиль.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: www.bukoda.gov.uа

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж