Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У міськраді анонсували підвищення цін на проїзд

Фото: Альони Чорної
Відшкодовувати проїзд пільговикам будуть за рахунок підвищення цін у маршрутках та тролейбусах
Міський голова Олексій Каспрук на брифінгу повідомив про необхідність підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. 
 
- Президент не підписав закон про зміни до державного бюджету, який передбачав відшкодування пільгового проїзду за рахунок коштів держбюджету, - сказав мер. - Це означає, що питання пільгових перевезень стає питанням місцевих громад. Будемо виносити на розгляд міської ради питання про виділення коштів для забезпечення адресної допомоги пільговим категоріям населення.
 
Як повідомив міський голова, адресну допомогу планують надавати найбільш вразливим категоріям населення - інвалідам та пенсіонерам з мінімальною пенсією, а це - близько 30 тисяч осіб.
 
– У разі виплати 200 гривень на квартал сума виплат складе 22 мільйони, якщо 150 гривень — то 16,5 мільйона, - зазначив Каспрук. - Суму ще будемо обговорювати, але такі кошти ми можемо знайти лише за рахунок зменшення фінансування інших видатків з бюджету.
 
Міський голова також додав, що буде прийматися рішення про підняття тарифів на проїзд в тролейбусах і маршрутках.
 
– Зрозуміло, що це болюче питання, але ми маємо його прийняти, якщо хочемо зберегти громадських транспорт. Також ми будемо піднімати питання про надання 50% пільги школярам на проїзд у тролейбусах та маршрутках, але, якщо ми хочемо, щоби наші діти їздили за півціни, хтось за це має платити, - каже Каспрук.
 
Коли і на скільки підвищать ціни на проїзд мер не повідомив.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж