Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

До річниці Володимира Івасюка студенти-медики влаштують мистецький перформенс

Захід пройде 1 березня в Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка
1 березня о 11.00 в Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка відбудеться мистецький перфоменс, який організовують співробітники та студенти БДМУ. Захід приурочений 68-й річниці від Дня народження видатного українського композитора-виконавця, поета, Героя України, колишнього студента Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ).

У заході візьмуть участь письменник, журналіст, мистецтвознавець, директор меморіального музею Івасюка Мирослав Лазарук та племінник Володимира Івасюка, доцент кафедри міжнародних відносин ЧНУ імені Ю.Федьковича – Михайло Павлюк.

Студенти, під час заходу, матимуть можливість глибше пізнати творчість знаного буковинця, відвідати виставку «Хай спогади лунають з уст нащадків», на якій представлені рідкісні фотографії, листівки, газетні публікації, книги з автографами з сімейного архіву родини Івасюків. Також майбутні медики позмагаються в інтелектуальній грі на краще знання біографії композитора та його творчих надбань, а також відгадуватимуть за мелодіями його пісні.

На завершення заходу прозвучать невмирущі пісні Володимира Івасюка у виконанні студентів-медиків, учасників ансамблю «Букмед» палацу «Академічний».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж