Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинців закликають на годину вимкнути світло

Фото: ukr.media
Акція «Година Землі» стартує 25 березня о 20.30 5 березня 2017 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну Всеукраїнську соціально-екологічну кампанію «Година Землі», яка покликана привернути увагу до зміни клімату на нашій планеті.
 
Всесвітня кампанія «Година Землі» стартувала у 2007 році, її організатором виступає міжнародна організація «World Wide Fund for Nature» (WWF).
У суботу, 25 березня 2017 року, о 20.30  люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі,  щоб продемонструвати необхідність об'єднаних дій для збереження природи планети.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.
 
Також цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на збереження та розширення природоохоронних територій, що є одним з пріоритетів діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж