Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Гройсмана просять збільшити пенсії


Цього від владників вимагає радикальна партія 
Лідер Радикальної партії в прямому ефірі телеканалу «112-Україна» звернувся до прем'єр-міністра Гройсмана із закликом внести до парламенту подання про збільшення пенсій, повідомляє прес-служба політичної сили.

«Перевиконання доходів держбюджету від підвищення мінімальної зарплати склало 59%, місцевих бюджетів – 48,5%, а пенсійного фонду – 44%. Ці цифри свідчать про те, що наразі є можливість піднімати пенсії», –  заявив Олег Ляшко. 
Політик зазначив, що в першу чергу потрібно збільшувати так звані соціальні пенсії. 

«Півмільйона людей отримують пенсію менше тисячі гривень. На ці гроші неможливо прожити, тому я вимагаю внести подання про збільшення соціальних пенсій. Крім того потрібно провести осучаснення пенсій. в Україні пенсія має складати мінімум 3000 гривень», – підкреслив народний депутат. 

Ляшко зауважив, що наполягатиме і на подальшому підвищенні зарплат.  «Сьогодні я зареєструю законопроект, згідно якого мінімальна зарплата з 1 травня складатиме 5000 гривень. Рішення про підвищення мінімалки до 3200 було правильним, тому треба піднімати знову і виводити економіку з тіні. Тільки так люди зможуть отримувати нормальну пенсію», – зазначив лідер РПЛ.

Ляшко також звернувся до уряду із закликом припинити грабувати українців.  «Віддайте пенсіонерам те, що вони заробили. Перерахуйте пенсії, осучасніть їх і підніміть соціальні пенсії. Люди, які їх отримують, прогорбатились усе життя без трудової: на базарі чи у підсобному господарстві», – підсумував народний депутат.скачать dle 10.5фильмы бесплатно