Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пенсії у Чернівецькій області – одні з найнижчих в Україні

Фото: asn.in.ua
Найбагатші пенсіонери нині мешкають у Києві  В Україні десять осіб, що працюють, утримують своїми податками більше 11 пенсіонерів. За рік кількість українців на заслуженому відпочинку скоротилася на 300 тисяч, це пов’язано передусім із подіями на сході країни – на території так званих «республік» українські пенсії не виплачують.
 
При цьому середня пенсія наразі досягла всього 1828 гривень. Сайт «Сегодня» з'ясував, де живуть найбагатші пенсіонери.
 
Найбільші пенсії, згідно із даними Пенсійного фонду, в Києві – 2408 гривень. Це пов'язано з високими середніми зарплатами в столиці. На другому місці Донецька область – 2102 гривні, а замикає трійку лідерів Дніпропетровська область – 1949 гривень.
Найнижчі пенсії одержують жителі Тернопільської області – 1560 гривень. Середня пенсія нижча за 1700 гривень також у Чернівецькій, Хмельницькій, Херсонській, Закарпатській, Рівненській, Кіровоградській, Вінницькій та Волинській областях.

В Україні пенсії вище 10,7 тис. гривень наразі не призначаються за рішенням уряду. Однак для суддів, які вийдуть на пенсію цього року, Конституційний суд цю норму скасував. Та й самим суддям Конституційного Суду на заслуженому відпочинку бідувати не доведеться. Так, пенсія «служителів Феміди» – більше 200 тисяч гривень.
 
Середня пенсія судді, згідно з даними Пенсійного фонду, – майже 22 тисячі гривень. Також на високі виплати можуть розраховувати парламентарі – нині середня пенсія нардепа сягає 15 тисяч гривень.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж